Satakunnan JunnuCup2/4_HS-sprintit

Vammalan Seudun Voima. Vinkin alue.

JunnuCupin tulokset

Päivän kisan tulokset (tulospalvelu Timo Jokinen/ ExTime)

Tuloste on valmis 13:23:58
Kilpailun sarjat: M6; N6; M7; N7; M8; N8; M9; N9; M10; N10; M11; N11; M12; N12
SijaLisenssinumeroKilpailijan numeroKilpailijan nimiSeuran nimiTulosEro voittajaanKilpailijan lähtöaika
M6 Miehet 6 vuotta 0.5 km V, tilanne
1.60180461 3Elias LähdeVammalan Seudun Voima3:43 12:01:00
2.60188430 1Vilho KylliäinenRasti-Lukko4:25   4212:00:00
2.60182147 2Kaarlo KaukoRasti-Lukko4:25   4212:00:30
Sarjaluettelo
N6 Naiset 6 vuotta 0.5 km V, tilanne
1.60163508 7Minttu PääkkönenVammalan Seudun Voima3:15 12:03:00
2.40481801 8Mette HäkkinenPunkalaitumen Kunto3:47   3212:03:30
Sarjaluettelo
M7 Miehet 7 vuotta 1 km V, tilanne
1.40458940 12Eemeli HietaojaKankaanpään Urheilijat5:09 12:05:30
2.60145027 14Juho KuuskoskiKankaanpään Urheilijat5:25   1612:06:30
3.40413216 15Santeri MäkeläLauttakylän Luja5:29   2012:07:00
4.40465809 13Jonni PirttinenNoormarkun Nopsa11:23   6:1412:06:00
Sarjaluettelo
N7 Naiset 7 vuotta 1 km V, tilanne
1.40464118 24Milja AnttilaNakkilan Vire4:33 12:11:30
2.40453510 25Susanne KoivistoNoormarkun Nopsa5:39   1:0612:12:00
3.40408467 26Hilda RintamäkiKankaanpään Urheilijat5:55   1:2212:12:30
4.40454197 23Julia SköldRasti-Lukko6:36   2:0312:11:00
5.40454199 20Saratuulia MiikkulainenRasti-Lukko6:48   2:1512:09:30
DNS40472415 19Wilhelmiina RuohomäkiNoormarkun Nopsa- 12:09:00
DNS60133634 21Aino HietaojaKankaanpään Urheilijat- 12:10:00
DNS40404276 22Miia KallioNoormarkun Nopsa- 12:10:30
Sarjaluettelo
M8 Miehet 8 vuotta 1 km V, tilanne
1.40350595 31Lukas HeinonenRasti-Lukko4:18 12:15:00
2.40396573 32Väinö KoivuVammalan Seudun Voima4:32   1412:15:30
2.40401477 33Nuutti RuusunenRasti-Lukko4:32   1412:16:00
4.40395840 34Vesperi LainoKankaanpään Urheilijat4:37   1912:16:30
5.40406947 36Antti TuomistoVammalan Seudun Voima5:25   1:0712:17:30
6.40417268 35Olli TenhoNoormarkun Nopsa5:42   1:2412:17:00
DNS40272636 30Visa LampilaVammalan Seudun Voima- 12:14:30
Sarjaluettelo
N8 Naiset 8 vuotta 1 km V, tilanne
1.40454200 48Olga KaukoRasti-Lukko4:47 12:23:30
2.60180472 40Aina KuusistoVammalan Seudun Voima5:18   3112:19:30
2.40466270 47Noora RaitinpääJämin Jänne5:18   3112:23:00
4.60143487 42Jenny ViitanenNoormarkun Nopsa5:46   5912:20:30
5.40406108 41Aurora LehtonenUlvilan Ura5:48   1:0112:20:00
6.40402436 45Emma VaahtioUlvilan Ura6:05   1:1812:22:00
7.60171580 44Miisa SaloHonkajoen Seudun Urheilijat6:13   1:2612:21:30
8.60182146 43Elsa MyllymäkiParkanon Urheilijat7:22   2:3512:21:00
9.40468040 46Elmi HaapamäkiParkanon Urheilijat8:01   3:1412:22:30
Sarjaluettelo
M9 Miehet 9 vuotta 2 km V, tilanne
1.40264439 55Niklas LehtinenRasti-Lukko7:07 12:27:00
2.40386040 52Toivo KoivuVammalan Seudun Voima7:24   1712:25:30
3.40272653 59Nico VälimäkiVammalan Seudun Voima7:25   1812:29:00
4.40338686 58Leevi PeinKankaanpään Urheilijat7:46   3912:28:30
5.40275099 56Luka HohtariNakkilan Vire8:24   1:1712:27:30
6.40442357 53Elmeri HaapamäkiParkanon Urheilijat8:54   1:4712:26:00
7.40273104 57Rimo TurganLauttakylän Luja10:33   3:2612:28:00
8.40481802 54Veeti HäkkinenPunkalaitumen Kunto17:12   10:0512:26:30
Sarjaluettelo
N9 Naiset 9 vuotta 2 km V, tilanne
1.40348551 65Anni RohilaRasti-Lukko7:06 12:32:00
2.40298678 68Vilma PääkkönenVammalan Seudun Voima8:39   1:3312:33:30
3.40272288 66Anna SaineKankaanpään Urheilijat8:44   1:3812:32:30
4.40401474 70Jenny SköldRasti-Lukko8:46   1:4012:34:30
5.40458594 63Elsa HietaojaKankaanpään Urheilijat9:24   2:1812:31:00
6.60183582 69Helmi ÄäreläNakkilan Vire10:31   3:2512:34:00
7.40454198 67Sallamaria MiikkulainenRasti-Lukko11:57   4:5112:33:00
DNS40288774 64Sara KarimäkiVammalan Seudun Voima- 12:31:30
Sarjaluettelo
M10 Miehet 10 vuotta 2 km V, tilanne
1.40286079 78Matias TiiraRasti-Lukko6:50 12:38:30
2.40283653 77Oula KuusiluomaParkanon Urheilijat7:09   1912:38:00
3.40267192 75Jaakko JussilaHonkajoen Seudun Urheilijat7:39   4912:37:00
4.40350448 79Sakari MäkeläLauttakylän Luja7:45   5512:39:00
5.40284268 74Kalle KyöstiParkanon Urheilijat7:51   1:0112:36:30
6.40333983 76Olavi TuomistoVammalan Seudun Voima8:01   1:1112:37:30
Sarjaluettelo
N10 Naiset 10 vuotta 2 km V, tilanne
1.40132472 83Liina LaineLauttakylän Luja7:02 12:41:00
2.40348173 84Inka KuusiluomaParkanon Urheilijat7:33   3112:41:30
3.40211177 89Kerttu AnttilaNakkilan Vire7:35   3312:44:00
4.40286484 91Linnea LähdeVammalan Seudun Voima8:37   1:3512:45:00
5.40292024 87Milla YlilammiHonkajoen Seudun Urheilijat9:00   1:5812:43:00
6.40129913 90Milja KaapuPunkalaitumen Kunto9:38   2:3612:44:30
7.60171578 85Minea SaloHonkajoen Seudun Urheilijat11:29   4:2712:42:00
DNS40266526 86Stella MäättänenNoormarkun Nopsa- 12:42:30
DNS40214416 88Eevi PohjolainenLauttakylän Luja- 12:43:30
Sarjaluettelo
M11 Miehet 11 vuotta 3 km V, tilanne
1.40181017 98Luukas LehtinenRasti-Lukko9:25 12:48:30
2.40366983 96Aleksi AhlforsRasti-Lukko9:47   2212:47:30
3.40347912100Tomas HeinonenRasti-Lukko10:16   5112:49:30
3.40202854102Juho KallioNoormarkun Nopsa10:16   5112:50:30
5.40218290 95Frans RintamäkiKankaanpään Urheilijat10:17   5212:47:00
5.40150286101Veikka SoikkeliParkanon Urheilijat10:17   5212:50:00
7.40466278 99Miika RaitinpääJämin Jänne11:43   2:1812:49:00
8.40221611 97Sami LähdeVammalan Seudun Voima11:48   2:2312:48:00
DNS40154789103Veli LampilaVammalan Seudun Voima- 12:51:00
Sarjaluettelo
N11 Naiset 11 vuotta 3 km V, tilanne
1.40138086112Siiri LainoKankaanpään Urheilijat9:31 12:55:30
2.40222602114Emilia HelmiNoormarkun Nopsa9:39   812:56:30
3.40211022111Maija VuoriNakkilan Vire10:04   3312:55:00
3.40350447113Siiri MäkeläLauttakylän Luja10:04   3312:56:00
5.40361878116Nelli MäenpääRasti-Lukko10:31   1:0012:57:30
6.40361879108Ida MäenpääRasti-Lukko11:00   1:2912:53:30
7.40404279109Hilla TenhoNoormarkun Nopsa11:10   1:3912:54:00
8.40216406115Anni TeronenVammalan Seudun Voima11:12   1:4112:57:00
9.40357515107Venla RaukolaKankaanpään Urheilijat14:06   4:3512:53:00
10.40216910110Aada AlanenLauttakylän Luja17:37   8:0612:54:30
Sarjaluettelo
M12 Miehet 12 vuotta 3 km V, tilanne
1.40117850121Verneri LehtinenLauttakylän Luja9:34 13:00:00
2.40395842120Henri SaunaluomaKankaanpään Urheilijat9:53   1912:59:30
3.40149368124Leo FabigNoormarkun Nopsa10:06   3213:01:30
4.40146011123Rami TuominenKankaanpään Urheilijat10:18   4413:01:00
5.40132469125Severi LaineLauttakylän Luja12:10   2:3613:02:00
DNS40413293122Miro KuusimäkiHonkajoen Seudun Urheilijat- 13:00:30
Sarjaluettelo
N12 Naiset 12 vuotta 3 km V, tilanne
1.40142404133Venla LehtonenUlvilan Ura9:48 13:06:00
2.40211037130Aino AnttilaNakkilan Vire10:10   2213:04:30
2.40099414132Fanni HeikkiläNakkilan Vire10:10   2213:05:30
2.40404819134Anna StenroosNakkilan Vire10:10   2213:06:30
5.40264438129Milja TiiraRasti-Lukko10:31   4313:04:00
6.40225232131Suvi-Ester KoivistoNoormarkun Nopsa10:52   1:0413:05:00
Sarjaluettelo